niedziela, 8 stycznia 2012

I like it :)

Hej :)
Co tam u Was? U mnie dzień zaliczony do udanych. Nadmienię tylko, że widziąłm dziś 16.16 (teraz :D), 11.11 i 12.12 :D. Wogóle dzień rozpoczęty budzeniem o 10.30, na śnidanie bageitka (mniam ), później trochę czytania. Następnie do kościoła, w drodze powrotnej serduszkow WOŚP i do domu. Potem powtórka z lekcji, dokańczanie przyrody-ktoś wie jakie jest rodzinne misto Krzysztofa Kolumba?-później obiadek (zimniaki pieczone :D) , robienie powtórki z mamy, czytanie książki z polskiego i wylądowanie przed laptopem.
Tak sobie myślę, że będę po tym weekendzie gruba jak beczka :). Trochę zaszalałam, ale od jutra trochę zaostrzę dietę haha xd. No i będą treningi i w-f, więc może nie osiągnę rozmiarów beczki- trzymajcie kciuki !:).
Dzisiaj już po raz 20 Jurek Owsiak wraz z grupą wolontariuszy rusza z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak dl amnie to świetna akcja. Tym bardziej, że dzisiaj dowiedziłąm się, że szpital w moim mieście dostał od orkiestry sprzęd dla noworodków. Powinno być więcej takich akcji. Mam nadzieję, że w następnym roku ja też będę mogła chodzić z puszką bo to kapitalna sprawa-zobaczymy. Oczywiście dzisiaj tradycyjnie serduszko jest :) i mam nadzieję, że nie tylko u mnie. A Wy pomagacie w takich akcjach? A moze sami chodzicie z puszkami i serduszkami? pozdrawiam wszystkich zaangażowanych  i życzę dużo ciepła-nie tylko atmosferycznego ale przede wszystkim ludzkiego.
~Zaczarowana

2 komentarze:

  1. Ja chodziłam . właśnie wróćiłam na chwilę i idę do sztabu znów xD
    A potem światełko do nieba ^.^

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog , zapraszam do siebie i oczywiście obserwuję .
    http://prologue-of-life.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)