sobota, 28 kwietnia 2012

Było, minęło ./ post o wszystkim

Witajcie!
Jakoś nie ma co robić. Nic się nie dzieje. Oby do poniedziłku <33.
  Niedawno skończyłam oglądać dwie części "Zmierzchu"- 2 i 3. Została mi jeszcze jedna częśc ostatniej, 4 części. Już się nie mogę doczekać. Ale to romantyczne.
  Obejrzałabym sobie coś, i czuję, ze będą to "Tajemnice Domu Anubisa" na you tubie. Już nie mogę się doczekać , keidy puszczą drugą serię.
 Jedna myśl ciągle nie daje mi spokoju- z kim ja będę tańczyła poloneza? Od nas tańczą: Ja, Karro,Rzepa, Ania i Pati, z chłopaków: Wojtek, Damian N. , Brysiu, Loczek i Łukasz. Ale to będzie dobierane wzrostem. Po za tym ciocia Wojtka będzie prowadziła, więc jak to nasza wychowawczyni powiedziała "No Wojtek, to ty będziesz mógł tańczyć z jaką dziewczyną będziesz chciał. I jak będziesz z nią tańczył, to ją zaprosisz, przyjdziesz po nią, odprowadzisz, kwiatka przyniesiesz". Fajnie, no nie? Też bym chciała żeby mnie ktoś zaprosił, ale to raczej niewykonalne. No cóż, Rzepa idzie z Remkiem, Kamil chce Magdę zaprosić, a ja idę z Karoliną :D. Juz się nie mogę doczekać. Teraz trochę głupio, bo wszyscy zaczynają o nim gadać (w sensie że o balu), a on będzie za jakieś 1,5 miesiąca (dokłądnie 21 czerwca).
  Dzisiejszy dzień ciągle pobolewa mnie ta kostka. trochę się boję, ob ściąganie szyny bedzie dopiero po 15 w pon, więc jeszcze dizś i jutro. No ale trzeba wytrzymać.
 A propo długiego weekendu- trzeba pomalować paznokcie! Ja miałąm od tygodni w planach pomarańcz i chyba tak się stanie. A wy lubicie malować paznokcie? Na jakie kolory?
  No i musze się też pochwlaić- dzisiaj widizałam masę podwójnych godizn. Były to: 10.10, 11.11, 12.12, 13.13, 14.14,  19.19 hahaha :D
 A teraz specjalnie dla was podpisuję zdjęcia. Kilka zamieszczam i idę oglądać, ciao ;*
by Zaczarowana.Zdjecia robione na terenie angielskiego. Możecie też pierwszy raz ozbaczyć moje okulary (zwykłe, nie zerówki).

4 komentarze:

 1. Świetna notka! Podoba mi się blog. Z pewnością będę wpadać tu częściej! :)


  http://liquor-and-love-lost.blogspot.com
  Interesujesz się modą? Wpadniesz i zaobserwujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie zaprazam :). A bloga odwiedzę poźniej.

   Usuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)