niedziela, 11 marca 2012

Filmoowo :)

Witajcie kochani!
Dzisiejszy dzień zaliczam do jak najbardziej udanych.
Ogólnie to było bardzo filmowo i to lubię :). Najpierw oglądałam "Planetę Ziemie" część o wodzie i jej wpływie na cywilizacje. Później wraz z mamą obejrząłyśmy "Przepis na życie", odcinek pierwszy najnowszej serii. Następnie nagrany wczorajszy "Nigdy nie mów nigdy"- jeszcze nie dokończyłyśmy.
A później do kina na "Wyprawę na Tajemniczą Wyspę". Film jest PRZEŚWIETNY i cała nasza "paczka" bawiła się wspaniale. Oczywiście towarzystwo też świetne, i to dzięki nim był to jeden z fajniejszych wieczorów,- Ja, Ala, Madzia, Mati, Loczek i Łuki. Po filmie opuściła nas Madzia a cała reszta przeszła do "Magnolii". Bawiliśmy się napradę cudownie :) Jak byście widzeli zamawiającego Rafała (Loczka), który robiąc to tańczy, to zakładam że popłakalibyście się ze śmiechu :)
Następnie chłopacy trochę mnie odprowadzili do domu, tyle ile każdy mógł. :D
Film też świetny i napradę polecam. nawet dla mnie, która za technologią 3D nie przepada, to było coś wspaniałego. Na peno się na nim nie zanudzicie, zwłaszcza że podstawą do niego sa książki Vern`a (nie wiem jak się pisze).
To tyle. Teraz piszę z Sandrą, a zapiekanka i cola które w siebie wlałam i zjadłam są powoli trawione. Jeszcze czeka mnie nauka wiersza na jutro- prawie nic nie umiem -_-. Trzymajcie kciuki!
Zaczaroana (so happy :D)

P.S.
Wyników jeszcze nie ma :/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)