niedziela, 30 września 2012

Zgrane zdjecia ^^

Tak tak, w końcu zgrałam zdjęcia. Teraz robię ich tyle że praktcznie cotydzień zgrywam, ale nie narzekam. Mimo że tego nie cierpię, mogę je sobie w końcu pooglądać na spokojnie na dużym ekranie.
 Ta tura była dość spora, gdyz wczoraj z koleżankami wybrałam się na mecz. Grał wszystkie klasy 1 gimnazjum. Nasza zajęła 2 miejsce^^. Jest jeszcze kilka jakiś tam moich oraz kilka ciuchów, które pokażę wam, mam nadzieję, w następnej notce.
 Jeszcze wczoraj na 15 poszłam do koleżanki- było bardzo fajnie. Oglądałysmy "Lol", choć tak naprawdę cały film przegadałyśmy. Wreszcie się komuś wygadałam, tego mi było trzeba.
  Szczerze powiedziawszy to nic mi się nie chce. Wstałałam z jakimś dobrym humorem, już po przebudzeniu do mojego pokoju wszeł tata i powiedział zebym wstawała na naleśniki^^. Także ranek i śniadanko udane.
  Niedługo mam zamiar pójśc do kościoła. Potem kombinuję małą sesję z siostra, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak może wiecie, zapisałam się na kółko fotograficzne i właśnie mamy zadanie zrobić zjdęcia o tematyce "młodość". Koncepcja juz jest, nie wiem jak będzie z wykonaniem, bo wszystko zalezy od pogody. I jeszcze dziś przydałoby sie zrobić dodatkowe zadania z fizyki- oj łasa na szósteczki teraz jestem ;).
To tyle, na razie.
 
Nowości na photoblogu!!

1 komentarz:

  1. Uwielbiam LOL. Mi codziennie nic się nie chce ;D Mniam... naleśniki <3

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)