sobota, 22 września 2012

Tęsknoo ... (włosy)

Och. Z rana przyszła ciocia z Pamelą. No i musiałam siostrze pokazać pewne zdjęcia, o których dokładnije opowiem w następnej notce + zdjęcia z naszych sesji. I tak szukam i szukam, a zdjęcia robione były w maju i lipcu. No i się tak przyglądam i myślę- chcę z powrotem moje włosy!! Wtedy przynajmniej się ładnie kręciły i były długie. Oczywiście po chwili przypomina mi się co się z nimi działo- do brody czy tam szyi były tylko lekko jakieś falowane i puchate- ukochana objętość -,-, a niżej już loki tylko bez żadnej objętości. Ale mimo to tak patrząc na te zdjęcia dochodzę do kilku wniosków- byłam ładna, chcę mieć długie włosy (tylko może nie spowrotem ale znowu?), i powinnam częsciej mieć warkocza. Tylko teraz z 3 punktem jest problem, gdyż warkocz wychodzi mizerny i krótki, bo włosy już nie takie długie.
 To taka chwila rozczulenia. Dlatego właśnie specjalnie od ściecia włosów nie patrzę na zdjęcia z tymi dłuzszymi, żeby po prostu nie żałować. Bo tak na prawdę to nie ma czego, co się stało to się nie od-stanie. Także teraz z niecierpliwościa czekam, aż włosy mi urosną ^^.
  A dziś jak zwykle w weekend też zamierzam poeksperymentować- chyba zaczeszę grzywkę do góry. Tylko nie posiadam wsówek, co oczywiście trzeba jak najszybciej nadrobić, ale spinki ewentualnie też mogą być.
 Kisses ;**

 

Dołączam kilka moich fryzur. Jakosć telefonu- wybaczcie.
1. Prawie nic nie widać ale to bł mój pierwszy i najlepszy kok. Boski ^^
2. To już bardziej rozwaony, po kąpieli i przebraniu się w piżamkę.
3. A tu rozpuszcozne, któegoś dnia po szkole.

1 komentarz:

  1. Ale zawsze mówiłam film nie klisza ; P
    Nie jako film, że w tv tylko film grrr nie potrafię wytłumaczyć ; >

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)