środa, 14 sierpnia 2013

12 faktów o mnie

1. Mam dwa imiona i za oboma nie przepadam :D.
2. Uwielbiam czytać książki, pożeram je, jak to mówią moi rodzice :)

3. Lubię "wracać" do filmów i książek. Czyli czytam/oglądam po kilka razy to, co mi się spodoba. Po prostu lubię wiedzieć, co się stanie i wtedy dopasowuję sobie to do aktualnego humoru.
4. Nie cierpię spotykać na mieście znajomych. Nigdy nie wiem, jak się zachować, co powiedzieć, czy powiedzieć "cześć", czy oni mnie znają itd. Jednym słowem- jest to dla mnie męczarnia.
5. Nie mam *ulubionego/szczęśliwego* numerka, nie wierzę w horoskopy. Czasami przeglądając gazety spojrzę na chwilę na byka, z czystej ciekawości. I tyle.
6. Ostatnio (wakacyjnie) moim małym hobby jest wyszukiwanie ciekawych blogów. Nie wiem sama jak to robię, ale zwykle znajduję coś fajnego i wtedy mam rozrywkę na kilka dni.
7. Jeśli już blogowo, to ostatnio uwielbiam czytać posty z nowościami ciuchowymi.

8. Do niedawna byłam zagorzałą psiarą, znam na pamięć ok. 200 lub więcej psich ras i można by rzec, że byłam ekspertką. Jednak od jakiegoś czasu przestało mnie to interesować i teraz zdecydowanie wolę koty.
9. Marzę o kocie *.*
10. W komputerze zdjęcia mam podzielone na miesiące. Łatwiej mi to wszystko ogarnąć i zwykle wiem, gdzie czego szukać.

11. Podając czas, za jaki będę zwykle używam za 12 minut, za 13 itp. Dlaczego? 15 minut wydaje mi się strasznie długie, a 10- za krótkie. Często rozbawia to moich rozmówców, ale ja lubię poprawiać ludziom humory ;)
12. Często kłócę się sama ze sobą. W myślach oczywiście. 

4 komentarze:

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)