piątek, 28 czerwca 2013

Zmiany, zmiany, zmiany ...

czyli o tym, co chcę tu zrobić, co już robię i co planuję ;)
 

Przyszły już do nas wakacje, a to oznacza trochę luzu i więcej czasu. Oczywiście wiadomo, że całęgo wolnego czasu nie chcemy spędzić przed komputerem a tym bardziej marzą nam się jakieś wyjazdy. Ja osobiście wyjeżam na 2 tygodnie już 1 lipca, a potem w sierpniu znowu na 2 :).
Dla mnie czas pomiędzy wyjazdami będzie napewno czasem poświęconym blogowi. Nie mówię, że całkowicie, ale postaram się zarezerwować na to jakieś miejsce w planie dnia, mam nadzieję że uda mi się codziennie :). Jak mam nadzieję zauważyliście, zrobiłam nowy nagłówek (sama!! Jestem mistrzem). Jak narazie to wstepny projekt, bo zależy mi właśnie na nagłówku zrobionym przez siebie, typu takiego 3 obrazowego, który jest na większości nastolatkowych blogów. Tylko bardzo chcę mieć tam własne zdjęcia i póki co szukam czegoś, co sie do tego nadaje. Więc jak narazie będzie taki, dopóki nie wymyślę czegoś lepszego. Myślę, że to jednak lepsze niż wielki napis 'metamorfoza'.
Oprócz tego cały czas kombinuję z szablonem, układem i wszystkimi ustawieniami zaawansowanymi. Idzie mi coraz lepiej i mam nadzieję, że w efekcie samym wyglądem blog będzie zachęcał do przeczytania jego treści :).
 
Tak więc spodziewajcie się zmian, zmian i jeszcze raz zmian, w tym przypadku jednak na lepsze!


2 komentarze:

  1. No to miłych wakacji :)
    U mnie ostatnie dni rozdania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Miłych wakacji życzę, ja też zamierzam wykorzystać ten czas jak najlepiej :)

    iamfuckingcrazybutiamfreee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)