sobota, 16 lutego 2013

Dzisiejszy dzień + małe zmiany na blogu

Witajcie!
 Dzisiejszy dzień mija mi bardzo przyjemnie. Najpierw z rana wpadły Monika z Rzepą i wyciągnęły mnie na miasto(oczywiście 11, więc Dominika w piżamie). Powiedziały, że chciały mi zrobić niespodziankę i im się udało ! :)  Najpierw poszłyśmy do Polo, gdzie miałam nadzieję znaleźć pewną ksiażkę, ale niestety już ją ktoś kupił. Na szczęście zostawiłam kartkę z notatką i sprzedawczyni obiecałą, że spróbuje domówić. Potem powlokłyśmy się z stronę Tesco, z małym przystanikem na zdjecia. Zatrzymałyśmy się jeszcze z Świecie Bawełny, trochę pomierzyłyśmy, ale ja nic nie kupiłam, za to Karolina wypatrzyła sobie śliczną bluzę. Ja za to pomierzyłam sobie letnie sukienki :)
W Tesco kupiłyśmy kiśle i poszłyśmy do Karoliny. Ogólnie było bardzo fajnie, bardzo się cieszę że zrobiły mi taką niespodziankę. A za tydzień idziemy do Karoliny na urodiznki, będę babeczki <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No i taka informacja- postanowiłam zrobić małe zmiany na blogu.
Przede wszystkim praktycznie nie będzie notek tkaich jak ta wyżej, sami tak zdecydowaliście (możliwość wypowiedzenia się TUTAJ ). Za to będzie tu znacznie wiecej o moich pasjach- fotografii, ksiażkach. Myślę że w ten sposób po prostu będzie lepiej, niż opisywać swój dzień który i tak nkogo nie obchodzi, a tak może zdołam komuś pomóc (fotografia) albo podsunę jakąś fajna pozycję (książki). Powinnam usunąć te stare posty, ale jakoś mi się nie chce. Mam do nich po prostu sentyment, są to moje wspomnienia do których mogę wrócić. Jednak chciałąbym  oddzielić to grubą kreską, aby było bardziej widoczne.

3 komentarze:

 1. A te zdjęcia, które sobie zrobiłyście gdzie? ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. To fajnie, że udany dzień. Nie usuwaj postów, bo kiedyś będziesz mogła sobie powspominać.

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://wegetwicked.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł z tymi zmianami :)

  http://teenagers-troubles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)