środa, 9 października 2013

Pomysły na ... słoik ;)

 
... czyli pomysł na Słoik z Marzeniami
Każdy szuka fajnego gadżetu, urozmaicenia do pokoju. Coś fajnego, ładnego, wpadającego w oko, jednocześnie zadziwiającego. Najprościej zdecydować się z tym względzie na ... słoik! :)
Będąc u koleżanki zobaczyłam u niej coś, co bardzo przyciągnęło moją uwagę. Od jakiegoś czasu myślę nad nową skarbonką, bo moja stara z motywem wróżek Winx już chyba straciła na ważności ;) (:P).  A bardzo prostym rozwiązaniem tego problemu okazał się być właśnie zwykły, łatwo dostępny słoik (można na przykład zjeść coś dobrego, oczywiście tylko po to, aby takowy słoik uzyskać ;P).  Na koleżankowym słoiku widniała prosta etykietka "Creepers", a w środku widać było niedużo monet, przeważnie drobnych grosiaków. I to mnie bardzo zainspirowało, bo takie coś widziałam tylko na zdjęciach. No i nigdy jakoś nie pomyślałam, aby przenieść taki pomysł na nasze realia ;)
Słoik można wykorzystać wielorako, wystarczy tylko odpowiednia etykietka. Moje propozycje to :
1) skarbonka- fajnie wygląda, nawet z drobnymi grosiakami. A zbierając na jakiś cel to spora motywacja- aby uzupełniać tak ładne "pudełko". 
2) Skrytka Marzeń- możemy tam wrzucać karteczki z naszymi marzeniami, celami, aby stały się one jeszcze bardziej realne. To spora dawka motywacji, która może się przydać w gorsze dni :)
3) Zbieraczka- czyli po prostu odkładajmy na coś, ale z klasą ;). W moim przypadku etykietka głosi wieloznacznie "Marzenia", bo nie chcę definiować zbyt mocno mojego celu, zapewne się zmieni, a oszczędności przydadzą się zawsze ;)
 
P.S. wystarczy tylko taśma, kawałek kartki i nożyczki, a efekt jest naprawdę fajny :)

Mam nadzieję, że post przypadł wam do gustu, jest on raczej spontaniczny, zdjęcia robione dzisiaj, a post napisany o 22 :D. Raczej nie kwalifikuje się pod "artykuły tematyczne" ale to taka ciekawa odmiana, bardzo spontaniczna. A ja, mimo, że mam na 9 jutro, to lecę spać, bo wolę być wypoczęta niż siedzieć na lekcjach nieprzytomna. Dobranoc! :)

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł ;) chyba także zrobię sobie taki słoik (:P)
  .
  http://lekcjamody.blogspot.com/
  Za każdą obserwację się odwdzięczam ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, jak to się stało, że ten post mi gdzieś umknął, zauważyłam dopiero dzisiaj. Założenie takiego słoika było moim postanowieniem noworocznym, do którego dalej się przymierzam. Znałam ten patent już w zeszłym roku. http://zszywka.pl/p/sloik-na-marzenia-1747334.html
  Spontaniczność zawsze rulezz, a ja pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, może moje przypomnienie cię zmotywuje ;). Ciepłe pozdrowienia zawsze się przydają, oczywiście wzajemnie :*

   Usuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)