sobota, 12 października 2013

Mix of September

Witajcie kochani ;).
Ten tydzień był dość szalony i wymagał ode mnie naprawdę sporo, ale chyba dałam radę ;). Wybaczcie, że do wrześniowych podsumowań zabieram się dopiero dziś, ale wcześniej nie miałam do tego głowy, nie miałam zdjęć, nie miałam czasu itd. Na szczęście dziś jest już pierwsza porcja, zabiorę się też za Podsumowanie Miesiąca, które, mam nadzieję, wyjdzie ciekawie, bo planuję dodać jeszcze jedną kategorię. No i spodziewajcie się recenzji filmu, którym cudownie zakończyłam wrzesień. Słowem- na pewno wrażeń i literek nie zabraknie ;)
Podsumowanie zdjęciowe tego miesiąca ;)


 1. Biurko 2. Mgła za oknem, nie widać prawie nic. 3. Hair 4. herbata i chemia ;), 5. odrabianie rosyjskiego- kanapa, zeszyt i słownik ; 6. Muller Froop, nowa miłość <3, 7. piżamka :), 8. kolacja; 9. omlet zrobiony przez kochaną mamę <3, 10. Znaleziony w garażu u dziadka ! :D; 11. uczymy się fizyki, 12. otworki; 13. jesienna przekąska, 14. na galowo, w spódnicy mamy :D, 15. niedzielne przysmaki, 16. śniadanko <3

Starałam się przez ten miesiąc nie zapominać o fotkach dla was. Oczywiście najwięcej jest tych jedzeniowych, ale jeśli można łączyć to co się lubi z tym co się kocha ( jedzenie & fotografia) to czemu nie?
Jakie plany na sobotę? Ja będę pisać posty, uczyć się i odpoczywać, zdecydowanie.

3 komentarze:

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)