sobota, 20 października 2012

Smail bejbi ! :* :)

Cze ! :*
 Jak tam wam sobota mija? U mnie nawet nieźle, szczególnie miły wieczó :)
Siedzę sobie i nadrabiam zaległości w pewnym blogu, którego nie czytąłam już 100 lat. Jest bardzo fajny, ale jakoś nigdy nie miałam czasu, chyba ze niesystematycznie. Teraz zachwycam się notakmi i zdjęciami- bardzo pozytywnie. No i dizęki czytaniu go mam jakąś taką pozytywną inspirację. Wogóle ostatnio zauważyłam że dużo rzeczy mnie inspiruje- bardzo pozytywnie i bardzo fajnie. Także się naładowuję.
  Piszę także z Marcelą. Jest to koleżnaka/siostra mojej koleżanki (tak wiem, Moda na Sukces :D), która także pasjonuje się fotografią. Nigdy nie sądziłam, ze pasja tak może zbliżać ludzi. A jednak :). Bardzo sie z tego powodu cieszę i mma nadzieję że dalej będziemy utrzymywać kontakt oraz że nawiąże więcej takich znajomosci :).
  Ogólnie to musze się wam pochwalić, że w piatek byłam na treningu (^^). A jak wróciłąm i się ważyłam, to spadł mi 1 kg :D. Taka happy byłam. Ogólnie spadły mi 2kg, bo jeszcze wcześniej, jak pojechałąm do Julki i obżerałam się wszystkim możliwym, to właśnie straciłąm kilogram. Spoko ^^. Znaczy wiem, że nie powinnam się cieszyć, bo niby mam odbrą wagę, ale jdenka taka rzecz cieszy ^^.
 Dobra uciekam dalej czytać tego bloga, zaraz jakaś kolacyjka by się przydała, może jakiś film? Chociaż wątpię, bo w TV nic nie ma, a za nagrywania nic się włączać nie chce.
Nie chcem niedzieli!! Kiedy minęła ta sobota? :(
Wasza Domi


Mój środowy kłosik ^^. Wykonała Karolina L.

1 komentarz:

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)