czwartek, 17 lipca 2014

Siostrzany dzień

Dzisiejszy dzień minął naprawdę fajnie! Mimo tego, że ta noc była chyba najgorsza, bo połowy nie przespałam, a potem obudziłam się ok. 7 i byłam kompletnie niewyspana, to jakoś udało mi się przespać jeszcze 3 godzinki. Swoją drogą budzik w wakacje jest zupełnie inny od tego szkolnego- aktualny po prostu wyrywa mnie ze snu i kiedy zostaję obudzona kompletnie nie wiem gdzie jestem ani jaka to czasoprzestrzeń. Wracają do tematu- udało mi się zebrać i w miarę się rozbudzić i przyszła Pamela. Pogadałyśmy i włączyłyśmy film- nasz wybór padł na "Wredne dziewczyny", który może nie jest zbyt wybitny, ale napewno można się pośmiać, a oto głównie nam chodziło. Do tego upiekłyśmy ciasteczka! Może nie jest to wielki wyczyn, bo były to mrożonki typu wstaw do piekarnika i wyjmij ciastka, ale i tak jestem z nas dumna. Letnie gotowanie uważam za udane :). Poniżej przedstawiam wam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia, a ja idę kontynuować porządki, o których napiszę w następnym poście.

P. S. Tak jak wspominałam poprzednio, posty typowo wakacyjne (tematyczne, jak ten) będą pojawiały się co tydzień, aby było łatwiej i mi i wam. Dzięki temu będę miała możliwość dobrego przygotowania się do tego, a jeśli wcześniej najdzie mnie wena po prostu poczekam. Mam nadzieję że takie rozwiązanie wam pasuje, dla mnie szczególnie dobre będzie w czasie wyjazdów, łatwiej będzie mi zaplanować posty.
P.S. 2 Wybaczcie za słaby poziom notki, ale gorzej się dziś czuję, w sumie niedawno znowu spałam i nie jestem jeszcze do końca dobudzona. Ale się staram i dzielnie robię dla was zdjęcia!

5 komentarzy:

 1. oo, jakie fajne przysmaki :)

  http://turqusowa.blogspot.com/2014/07/rozprawa-sadowa-skarby-syberii.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądają pysznie! Moja babcia robiła kiedyś takie z grzybami :)

  Mam nadzieję, że wpadniesz również do mnie: SPIKED-SOUL.BLOGSPOT.COM i może zaobserwujesz :)
  Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!

  Elwira

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba każdy widział ten film, oprócz mnie... Ale narobiłaś mi smaka na ciastka ;)

  agnieszka-codziennosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. aż mnie ochota wzięła na taki przysmak :)
  http://imperfect-glory.blogspot.com/ - > zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks for the informative knowledge about meditation & Beauti.. It is very essential path of life to know yourself better.
  http://bit.ly/1kGM8CR

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)