piątek, 20 czerwca 2014

Wolne dni

Cześć kochani!
Tym razem dni wolne mam zamiar wykorzystać dokładnie tak jak w nazwie, czyli trochę odpocząć. Nie mówię, że będę specjalnie unikać ludzi, ale leżenie w łóżku do 10, malowanie paznokci czy nadrabianie seriali wydaje mi się być fajnym pomysłem ^^. 

Tak jak wspomniałam teraz, kiedy mam chwilę czasu odpoczywam głównie przed ekranem, nadrabiając seriale, czy też oglądając filmy. Podczas mojej nieobecności na blogu miałam szczęście wpaść na 3 pak filmów o Harrym Potterze. A ponieważ jestem wielką fanką zarówno powieści pióra J.K. Rowling, jak i samych filmów od razu się skusiłam. 

Nie był to wielki wydatek, bo każda płyta kosztowała jedynie 5 zł, więc płacąc za zestaw 15 zł byłam w pełni usatysfakcjonowana. Tak to już ze mną jest, że niespecjalnie potrafię znaleźć coś fajnego jeśli chodzi o ubrania, za to nad pudłami z muzyką i filmami mogłabym ślęczeć pół dnia :). Moje wydanie jest po angielsku, bez polskich napisów, więc jest to także okazja posłuchania brytyjskiego angielskiego (ach ten akcent), z czego jeszcze bardziej się cieszę, bo nie ma lepszego sposobu na naukę języka niż oglądanie filmów, które zna się prawie na pamięć właśnie w tym języku. Mam nadzieję, że wam ten czas wolny także mija na leniuchowaniu i przyjemnościach. Miłego piątku :)

1 komentarz:

  1. Z chęcią zrobiłabym sobie dzień z Harrym Potterem :)

    Zajrzysz?:)
    iamfuckingcrazybutiamfreee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)