poniedziałek, 23 czerwca 2014

Dzień Ojca

Mam nadzieję, że w tym szczególnym dniu odwdzięczyliście się waszym tatom za całe wasze wychowanie. Wiem z autopsji, że nie zawsze jest kolorowo tak, jak na filmach, ale jednak z pewnością rodzice są ważni w naszym życiu i nie wolno o tym zapominać, także w dniach nieświątecznych. Zawsze musimy pamiętać, że wszystko, co robią, robią ze względu na nasze dobro i każda decyzja jest właśnie z myślą o nas. To przecież oni nas wszystkiego nauczyli, szczególnie patrzenia na świat, zauważania różnych rzeczy.

A jaki jest mój tata?
 Z pewnością najwspanialszy na świecie! Jest bardzo mądry i umie wiedzę przekazać, lubi się nią dzielić. Lubi się ze mną droczyć i mi dokuczać, ale jeśli chodzi o poważniejsze sprawy, to umie dyskutować. Oglądamy razem seriale kryminalne, w które to on mnie wciąga, ogarnia całą technikę, z której ja rozumiem mało co, pomaga w matmie i fizie, dopina wszystkie sprawy organizacyjne na ostatni guzik, umie wysłuchać nawet największych błahostek i coś podpowiedzieć, ale nie wymusza danego wyjścia, gada ze mną o piłce i pyta o wyniki, próbuje znaleźć wyjścia z trudnych sytuacji, ma wiele pomysłów, lubi słodycze, ma specyficzne poczucie humoru i swoje żarciki. Jednym słowem jest kochany ;)

Z pewnością wy też macie zwykle problem z kupieniem prezentu. Nic konkretnego nie przychodzi wam do głowy, a czekolada wydaje się taka... zwykła? Oczywiście warto wcześniej dowiedzieć się, co tata lubi/ czego słucha, itp. W tym roku zrobiłam błąd, że swój research zaczęłam tak późno, chociaż udało mi się kupić to, co chciał (przynajmniej tak myślę!). Przynajmniej mam już z głowy wymyślanie prezentu na święta, gdyż mój rodziciel zażyczył sobie płyty z piosenkami z lat 80 :)

W mojej rodzinie kubki jako prezent to już mała tradycja. A wszystko zaczęło się ode mnie, kiedy na święta zażyczyłam sobie właśnie jakiegoś kubka. I tak się zaczęło... Teraz na wszystkie święta od cioć i wujków dostaję właśnie kubki, z zabawnymi rysunkami czy też innymi ozdobami, a kolekcja wciąż się rozrasta. Moje zdziwienie, gdy usłyszałam, że tata chce kubek, zwyczajny, ciemny w środku było więc naprawdę spore. Ale i radość duża, bo szukanie tego jednego, konkretnego w morzu innych to dla mnie sama frajda. Znalazłam i dla dekoracji dokupiłam czerwoną wstążkę- od razu wygląda lepiej!
A jak wyglądał Dzień Ojca w waszym wydaniu? Pochwalcie się, co sprezentowałyście waszemu tacie :)

1 komentarz:

  1. Mój tata dostał perfumy i maszynke do golenia :)

    Zajrzysz? :)
    iamfuckingcrazybutiamfreee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)