czwartek, 23 sierpnia 2012

Screams are all the same

Witajcie!
Dziś nie mam za bardzo z kim się spotkać, więc zamulam przed laptopem. Oczywiscie są korzyści- nadrobiłam zaległości w gazetach, w końcu posprzątałam, rozpakowałam zmywarkę i trochę popiszę na bloga.
 Dzisiejsze motto brzmi "Byle do 17" i tego się trzymajmy. A o tej godz. przyjdzie Agnieszka, od której odkupuję książki do gimnazjum. Niedługo potem na nocny spacerek z siostrą, gdzie na dobrą sprawę mogę posiedzieć do 20.30. Potem spowrotem do domku, może jakiś filmik wieczorkiem. Wszystko się zobaczy.

Przeglądając torebunia.pl znalazłam taką o to "rozpiskę" dla modelek- waga względem wzrostu


Ja jestem w szoku. sama mam 1.60 m- wiec według owej rozpiski powinnam ważyć 40 kg! chyba zwariowali- jak mi koleżanka powiedziała przy tym wzroscie 47.7 to już niedowaga. Nie wiem ile teraz ważę, bo po powrocxie z Turcji się nie ważyłam, ale pewnie ok. 50 (mam nadzieję że mniej). Także ja jestem w szoku. Sama czasmi myślę o karierze fotomodelki, ale głodzić się nie będę. Co to to nie!  Dobre ciastko nie jest złe ;) 
ZaczarowanaTop modelki muszą mieć:

3 komentarze:

  1. Jestem za lekka na modelkę. D:

    http://lilianka-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. No to powinnam ważyć 43 kg, co nie jest jak dla mnie możliwe, ale okej. Dziwne, że w tej tabelce znalazł się nawet wzrost 150 cm, bo takie dziewczyny na pewno nie mają szans na zostanie modelkami ;)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze czytam, za wszystkie dziękuję. Spam nie będzie tolerowany, a konstruktywna krytyka- owszem. :)